factory sealed********** EVGA 220-P2-0650-X1 SuperNOVA 650 P2, 80+ PLATINUM 650W , Fully Modular , EVGA ECO Mode, 10 Year Warranty , Includes FREE Power On Self Tester, Power Supply ,Black
Photo 1 of    factory sealed**********   EVGA 220-P2-0650-X1 SuperNOVA 650 P2, 80+ PLATINUM 650W , Fully Modular , EVGA ECO Mode, 10 Year Warranty , Includes FREE Power On Self Tester, Power Supply ,Black
1/2
2/2
Ended
Won For
Description
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
Used
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%
Inventory Number
Additional Details from the Manufacturer
brand
EVGA
color
Black
size
650W
weight
6.00 lbs
More features
  • EVGA 650 P2 - "Platinum Performance" - Fully modular to reduce clutter and improve airflow
  • 80 PLUS platinum certified, with 92% (115VAC) / 94% (220VAC~240VAC) efficiency or higher under typical loads
  • 100% Japanese capacitors ensure long-term reliability