Viotek GFT27CXB2 27-Inch Gaming Monitor | 240Hz Full-HD 1080p 1ms OD | 99% sRGB & 400 cd/m2 High Brightness | G-Sync-Ready & FreeSync | 2X HDMI, DP, 3.5mm | Adjustable Height, Tilt, Swivel, Pivot 27" 240Hz GFT27CXB2
Photo 1 of Viotek GFT27CXB2 27-Inch Gaming Monitor | 240Hz Full-HD 1080p 1ms OD | 99% sRGB & 400 cd/m2 High Brightness | G-Sync-Ready & FreeSync | 2X HDMI, DP, 3.5mm | Adjustable Height, Tilt, Swivel, Pivot 27" 240Hz GFT27CXB2
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5
Pickup Location
7440 Dean Martin Dr Suite 204
Las Vegas, NV, 89139
Quality
Used
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%