VIOTEK GFV27DAB 27” 165Hz QHD 1440p 1ms (MPRT) Gaming Monitor with Adjustable Stand, Portrait Rotation, HDR, Freesync, 99% sRGB Widescreen VA Panel, LED Backlight, 3-Years Zero Dead Pixels, VESA
Photo 1 of VIOTEK GFV27DAB 27” 165Hz QHD 1440p 1ms (MPRT) Gaming Monitor with Adjustable Stand, Portrait Rotation, HDR, Freesync, 99% sRGB Widescreen VA Panel, LED Backlight, 3-Years Zero Dead Pixels, VESA
1/9
2/9
3/9
4/9
5/9
6/9
7/9
8/9
9/9
Ended
Won For
Notes
brand new
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
New
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%