1/3
2/3
3/3
Ended
Won For
Description
Pickup Location
5615 W Fuqua St BLDG D
Houston, TX, 77085
Quality
Used
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%
Inventory Number
Additional Details from the Manufacturer
brand
American Lawn Mower Company
color
Mint
size
14" 5 blade + grass catcher
weight
18.00 lbs
More features
  • 5-blade reel with a cutting width of 14” and durable 10” polymer wheels for maximum maneuverability