LG 27QN600-B 27” QHD (2560 x 1440) IPS Display with FreeSync, sRGB 99% Color Gamut, HDR10 with a 3-Side Virtually Borderless Design, Black 27 inch Tilt
Photo 1 of LG 27QN600-B 27” QHD (2560 x 1440) IPS Display with FreeSync, sRGB 99% Color Gamut, HDR10 with a 3-Side Virtually Borderless Design, Black 27 inch Tilt
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
Used
Untested
Minor Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%