Enclosed Type 156W 24V 6.5A LRS-150-24 Meanwell AC-DC Single Output LRS-150 Series MEAN WELL Switching Power Supply
Photo 1 of Enclosed Type 156W 24V 6.5A LRS-150-24 Meanwell AC-DC Single Output LRS-150 Series MEAN WELL Switching Power Supply
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5
Pickup Location
4031 Market Center Dr Suite 303
North Las Vegas, NV, 89030
Quality
New
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%