Design Art PT8752-40-20 Orange Red Antelope Canyon-Landscape Photo Canvas Print-40x20, 40x20, Purple
1/2
2/2
Ended
Won For
Description
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
New
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%
Inventory Number
Additional Details from the Manufacturer
brand
Design Art
color
Purple
size
40L" x 20W"
weight
3.00 lbs
More features
  • This Canvas Art is Stretched over solid 1 inch Wood sub frames and arrives ready to hang on the wall. Colors are far superior to regular Canvas Art. Vivid colors lasting for years.