DEWALT DXAEPI1000 Power Inverter 1000W Car Converter & DXAEPI140 Power Inverter 140W Car Converter: 12V DC to 120V AC Power Outlet with Dual 3.1A USB Ports Car Converter + Car Converter
Photo 1 of DEWALT DXAEPI1000 Power Inverter 1000W Car Converter & DXAEPI140 Power Inverter 140W Car Converter: 12V DC to 120V AC Power Outlet with Dual 3.1A USB Ports Car Converter + Car Converter
1/3
2/3
3/3
Pickup Location
7440 Dean Martin Dr Suite 204
Las Vegas, NV, 89139
Quality
Used
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%