DEWALT DXAEPI1000 Power Inverter 1000W Car Converter & DXAEPI140 Power Inverter 140W Car Converter: 12V DC to 120V AC Power Outlet with Dual 3.1A USB Ports Car Converter + Car Converter
Photo 1 of DEWALT DXAEPI1000 Power Inverter 1000W Car Converter & DXAEPI140 Power Inverter 140W Car Converter: 12V DC to 120V AC Power Outlet with Dual 3.1A USB Ports Car Converter + Car Converter
1/2
2/2
Ended
Won For
Notes
MISSING CAR OUTLET
Pickup Location
7440 Dean Martin Dr Suite 204
Las Vegas, NV, 89139
Quality
Used
Functional
No Damage
Assembly Required
In Package
Missing Parts
Estimated Retail Price
Buyers Premium
15%