Acer Aspire C27-1700-UA91 AIO Desktop | 27" Full HD IPS Display | 12th Gen Intel Core i5-1235U & Aspire C24-1700-UA91 AIO Desktop | 23.8" Full HD IPS Display | 12th Gen Intel Core i3-1215U
Photo 1 of Acer Aspire C27-1700-UA91 AIO Desktop | 27" Full HD IPS Display | 12th Gen Intel Core i5-1235U & Aspire C24-1700-UA91 AIO Desktop | 23.8" Full HD IPS Display | 12th Gen Intel Core i3-1215U
1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
New
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%