ASUS TUF Gaming 32" 2K HDR Curved Monitor (VG32VQ1B) - WQHD (2560 x 1440), 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Speaker, FreeSync Premium, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI
Photo 1 of ASUS TUF Gaming 32" 2K HDR Curved Monitor (VG32VQ1B) - WQHD (2560 x 1440), 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Speaker, FreeSync Premium, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI
1/4
2/4
3/4
4/4
Ended
Won For
Notes
DEAD PIXELS ON TOP OF SCREEN!
Pickup Location
1402 S 40th Ave
Phoenix, AZ, 85009
Quality
New
Functional
Minor Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%