ASUS TUF Gaming 32" 1440P HDR Curved Monitor (VG32VQ1B) - QHD (2560 x 1440), 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Speaker, FreeSync Premium, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI 32" Curved QHD 1ms 165Hz FreeSync Premium Monitor
Photo 1 of ASUS TUF Gaming 32" 1440P HDR Curved Monitor (VG32VQ1B) - QHD (2560 x 1440), 165Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Speaker, FreeSync Premium, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI 32" Curved QHD 1ms 165Hz FreeSync Premium Monitor
1/3
2/3
3/3
Ended
Won For
Notes
Brand New
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
New
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%