ASUS TUF Gaming 27" 2K Monitor (VG27AQL1A) - QHD (2560 x 1440), IPS, 170Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, DisplayHDR, Speaker, G-SYNC Compatible, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI
Photo 1 of ASUS TUF Gaming 27" 2K Monitor (VG27AQL1A) - QHD (2560 x 1440), IPS, 170Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, DisplayHDR, Speaker, G-SYNC Compatible, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI
1/7
2/7
3/7
4/7
5/7
6/7
7/7
Ended
Won For
Notes
SIGNS OF USE, FOAM PACKAGING MISSING. POWERS ON. BOX PACKAGING DAMAGED
Pickup Location
7440 Dean Martin Dr Suite 204
Las Vegas, NV, 89139
Quality
Used
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%