ASUS TUF Gaming 27" 2K Monitor (VG27AQL1A) - QHD (2560 x 1440), IPS, 170Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Display HDR, Speaker, G-SYNC Compatible, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI
Photo 1 of ASUS TUF Gaming 27" 2K Monitor (VG27AQL1A) - QHD (2560 x 1440), IPS, 170Hz (Supports 144Hz), 1ms, Extreme Low Motion Blur, Display HDR, Speaker, G-SYNC Compatible, VESA Mountable, DisplayPort, HDMI
1/5
2/5
3/5
4/5
5/5
Pickup Location
1402 S 40th Ave
Phoenix, AZ, 85009
Quality
New
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%