ASUS TUF Gaming 27” 1440P Gaming Monitor (VG27AQML1A) - QHD (2560 x 1440), 260Hz, 1ms, Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, G-SYNC compatible, FreeSync Premium, Variable Overdrive, DisplayHDR 40 27" Fast IPS QHD 260Hz G-SYNC Height Adjust Monitor
Photo 1 of ASUS TUF Gaming 27” 1440P Gaming Monitor (VG27AQML1A) - QHD (2560 x 1440), 260Hz, 1ms, Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, G-SYNC compatible, FreeSync Premium, Variable Overdrive, DisplayHDR 40 27" Fast IPS QHD 260Hz G-SYNC Height Adjust Monitor
1/8
2/8
3/8
4/8
5/8
6/8
7/8
8/8
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
New
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%