AOC CQ32G3SE 32" Curved Frameless Gaming Monitor 2K QHD, 1000R Curved VA, 1ms, 165Hz, AMD FreeSync Premium, Black, Refurbished (Renewed)
Photo 1 of AOC CQ32G3SE 32" Curved Frameless Gaming Monitor 2K QHD, 1000R Curved VA, 1ms, 165Hz, AMD FreeSync Premium, Black, Refurbished (Renewed)
1/4
2/4
3/4
4/4
Ended
Won For
Notes
Screen damage
Pickup Location
3615 W Grand Pkwy N
Katy, TX, 77449
Quality
New
Untested
Minor Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%