24.8V Charger Replacement for Shark DK33-248080H-U Cordless Vacuum Adapter, Compatible with Shark Rocket Pet Pro IX141 IX141H IX140H IZ362H IZ363H IZ163H IZ142 IZ162H XBCHGX140 XSBT620
Photo 1 of 24.8V Charger Replacement for Shark DK33-248080H-U Cordless Vacuum Adapter, Compatible with Shark Rocket Pet Pro IX141 IX141H IX140H IZ362H IZ363H IZ163H IZ142 IZ162H XBCHGX140 XSBT620
1/3
2/3
3/3
Operator Logo
Lots Of Auctions
Pickup Location
4801 W University Drive Suite 104
Denton, TX, 76207
Quality
Used
Functional
No Damage
No Assembly Needed
Buyers Premium
15%