20V 7.5A 150W AC Adapter Charger for Asus ADP-150CH B ADP-150CH BB A18-150P1A 0A001-00081500 0A001-00081600 ROG Strix Scar III G531GD G531GT ROG Strix G731GT ROG Strix G GL531GT Laptop Charger
Photo 1 of 20V 7.5A 150W AC Adapter Charger for Asus ADP-150CH B ADP-150CH BB A18-150P1A 0A001-00081500 0A001-00081600 ROG Strix Scar III G531GD G531GT ROG Strix G731GT ROG Strix G GL531GT Laptop Charger
1/3
2/3
3/3
Pickup Location
7440 Dean Martin Dr Suite 204
Las Vegas, NV, 89139
Quality
Used
Functional
No Damage
Assembly Required
Buyers Premium
15%